1 грн.

Мийки самообслуговування, мойка самообслуживание

  • Область: Львовская область
  • Страна: Украина
  • Добавлено: 28.10.2017 00:41
  • Истекает: 32 дни, 16 Часы
86cd6fa065bf
616e59788a769671592c82edd26f5e098a3ckapsyl_narjav_2

Описание

На сьогоднішній день компанія “Західний Альняс” — впроваджує новий виток готового автомиючого бізнесу — автомийки самообслуговування, що набули розповсюдження в усіх країнах Європи та лише зараз впроваджується у нас.
Ми пропонуємо всім, хто готовий йти на випередження ринку, високорентабельний автомиючий бізнес.
Наше комплексне рішення:
— проектування будівництва автомийок самообслуговування;
— монтаж і установка; 
— продаж і сервіс Автомийок Самообслуговування.
Встановлення автомийок самообслуговування при торгівельних комплексах, автотехцентрах, на автостоянках, АЗС, парковках на автомагістралях – лише деякі з форм їх використання.
Автомийка сьогодні є однією з найпоширеніших послуг на автосервісі. Водити чистий автомобіль не лише комфортно, приємно та естетично привабливо, але й безпечно. Вам не обійтися без мийки. Саме мийки різних форм і розмірів допоможуть вам надати послуги потрібні вашому клієнту. У нас ви підберете мийки, які знадобляться для роботи вашого СТО. «Західний Альянс» пропонує автомийки , хімчистки та пилососи відомих виробників. Купити мийки , купити пилососи та купити хімчистки можна по найкращих цінах.
Karcher купить львов ураина, мийка купити, karcher характеристикики, мойка karcher, мийки самообслуговування, автомойка самообслуживания, автомийка, мийка

Listing ID: 14759f3a81aa8d4f

Отчет о проблемах

Processing your request, Please wait....

Рекламные ссылки

Комментировать